Czym się zajmujemy?

Tworzymy przedmioty codziennego użytku i na specjalne okazje. Niektóre są użyteczne i funkcjonalne, np. magnesy na lodówkę, inne służą do ozdoby i po prostu sprawiają radość. Wszystkie wykonujemy ręcznie z pasję i miłością według własnych projektów i pomysłów. Dzięki temu każdy egzemplarz jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Nasze produkty są wykonane głównie ze szkła i miedzi, ale dodajemy do nich także suszone kwiaty, koronkę, ręcznie malowany jedwab. Używamy tradycyjnych technik witrażowych (metoda Tiffany'ego) i wysokiej jakości materiałów.

Dbamy o środowisko - nie znajdziesz w naszych produktach plastiku!

 

Prezenty dla gości

Prezenty dla gości to nasza specjalność. Pięknie zapakowane malutkie aniołki lub serca polecamy na chrzest, pierwszą komunię, ślub, urodziny. Możesz wybrać spośród wielu wzorów zawieszki lub magnesy na lodówkę i dołączyć bilecik z dedykacją.

 

Anioły

Anioł jest pięknym, pełnym pozytywnych uczuć prezentem. Polecamy jako Pamiątkę Chrztu Świętego lub Pierwszej Komunii, podziękowanie dla rodziców chrzestnych, prezent na ślub.
Możesz spersonalizować swój prezent i dołączyć osobistą dedykację.

 

Biżuteria

Przy tworzeniu biżuterii puszczamy wodze fantazji. Wiele z naszych produktów powstaje w pojedynczych, unikalnych egzemplarzach lub krótkich seriach. Polecamy na prezenty dla pań i panów.

 

Opakowanie

Nasze produkty pięknie pakujemy na prezent w ekologiczne, tekturowe pudełeczka, wyłożone siankiem ozdobnym lub białą bibułą, przewiązane naturalnym sznurkiem lub wstążką. Dołączamy bilecik z dedykacją.

 

Indywidualne zamówienia

Jeśli chcesz zamówić produkt w innym rozmiarze, kształcie lub kolorach, niż przedstawione w naszej ofercie, albo masz własny pomysł na prezent, możesz złożyć indywidualne zamówienie. Skontaktuj się z nami: be.art@onet.pl